פרופיל רדיו

באמצעות רשת האינטרנט ניתן היום להאזין לתחנות רדיו מכל העולם:
שידורים חיים אינטראקטיביים ומגוונים, תכניות בידור ומערכונים, מוזיקה בסגנונות שונים מהארץ ומהעולם, תכניות אישיות וכמובן חדשות. יותר מ – 100 מדינות משדרות תוכניות רדיו באינטרנט. כיום ישנם מעל 10,000 תחנות רדיו המשדרות מכל העולם.לדוגמא באנגליה :יותר מ-6 מליון מאזינים לתחנת אינטרנט רדיו של BBC בכל חודש.כמות המאזינים לשידורי רדיו באינטרנט בכל העולם עולה על 150 מליון מאזינים והמספר הולך וגדל…

קהל המאזינים
לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה חיים כיום בישראל כ 1,568,000 ערבים כאשר כ 55% מתוכם הם בגילאים 16 עד 45 , גיל אשר רובו מכיר את האינטרנט ויודע להשתמש בפונקציות שלו לאוכלוסיה כל כך גדולה ללא כל ספק נדרשת יותר מרדיו מרכזי אחד , ולאוכלוסייה הזאת צריך להכין תוכניות רדיו מיוחדות אשר יתאימו לצרכים שלה. לכן למרות מספרי המאזינים הרבים הקיימים ברדיו א-שמס או ברדיו קול ישראל , עדיין מספר רב מאוד של אזרחים נמצאים מחוץ למעגל זה , ומהווים פוטנציאל גדול לקידום מיזם רדיו אינטרנטי מיוחד , בנוסף ליכולת משיכה של מאזיני תחנות אחרות באמצעות תוכניות מקצועיות ומפושטות אשר מדברות לכלל הגילאים והמגזרים בחברה .לרדיו אינטרנט יש יתרונות רבים בהשוואה לרדיו FM רגיל , הן מבחינת יכולת שילוב סרטונים וראיונות מצולמים וצ’אטים פעילים עם המאזינים מצד אחד והן בהקשר לעלויות התפעול והתחזוקה של מערכת הרדיו .כיום האינטרנט נגיש במשרדים, במרכזים , במפעלים ובחלק גדול ממשקי הבית.
Panet כאתר האינטרנט הגדול והמוביל במגזר הערבי עם למעלה מ 1,200,000 ביקורים ליום ו 87% חשיפה לפי סקר TGI יעניק לגולשיו רדיו איכותי,זמין ומותאם לצרכיו ואופיו.

אופי הרדיו החדש
לוח המשדרים של הרדיו יכלול תכני כלכלה, צרכנות, טכנולוגיה ואקטואליה מצד אחד, בנוסף לספורט בידור ומוסיקה (פלייליסט) מהצד השני.
הרדיו ישובץ במיטב אנשי המדיה והעיתונות במגזר, ויהווה קטליזטור רציני לקידום הנושא העיסקי כלכלי בחברה הערבית.
ברנרד טנוס, לילה עבדו, סנאא חמוד, שרבל הלון, פאדי מוסטפא, הנאא רחאל, ויסאם אבו סאלם ואחרים..
בנוסף, לא נפקד מקומו של הבידור, כולל סאטירה פוליטית, מלוח המשדרים. כך גם המוסיקה הערבית המודרנית לצד יצירות ערביות מקומיות.

פרסום
ברדיו panet ניתן יהיה לפרסם ג’ינגלים עד שלושים שניות לתשדיר,חסויות לתוכניות ,שידורים יזומים ושיתופי פעולה בהתאמה אישית.